Студія Bozhena OKHOTSKA design, пропонує широкий спектр послуг в створенні дизайну вишуканих інтер'єрів та екстер'єрів в Україні і не тільки — починаючи від перепланування приміщення та ескізного проекту до повного 3D дизайн-проекту з деталізованим кресленням, розробка деталей і аксесуарів, які гармонійно доповнять ваш будинок, підкреслять індивідуальність вашого інтер'єру.

Ми забезпечуємо всебічну підтримку при втіленні дизайн-проекту, як консультативну так і ведення самого проекту, вкладаємо всю пристрасть, яку приділяємо у нашій роботі — важкою і відповідальною у всіх відносинах, але разом з тим по-справжньому такою, що надихає.

Ідеальні, унікальні рішення інтер'єру та екстер'єру ретельно розроблені до найдрібніших деталей — це фірмовий стиль студії Bozhena OKHOTSKA design, який застосовується не тільки для квартир, будинків, але і готельних комплексів, розважальних центрів, ресторанів, робочих просторів, представництв, — в кожному окремому випадку запропоновані нами рішення будуть завжди відповідати найвищим вимогам.

Ви можете повністю довіритися студії Bozhena OKHOTSKA design, яка присвятить себе вашій мрії і втілить її в індивідуальному інтер'єрі створеного для Вас.

Ми впевнені, що візит до нас стане першим кроком на шляху створення міцного і тривалого співробітництва.